Isiklike laenude eelised ja miinused

 

Võibolla otsite viisi puhkus võlgade tasumiseks, auto remondi maksmiseks või oma pulma maksmiseks. Isikliku laenu saab kiireks rahaallikaks, tavaliselt ilma krediitkaardi või krediitkaardi sularaha avansside kõrge intressimäära. (kiirlaenud sularahas)

TransUnion leidis, et turvalisusega ja tagatiseta isiklike laenudega inimeste arv oli 2015. aasta 3. kvartali lõpuks 27,34 miljonit, mis on 2013. aasta III kvartalis võrreldes 22,5 miljoniga suurenenud 18%.

Tagastage oma võlg osamaksetena

Isikliku laenuga võite teatud aja jooksul teatud aja jooksul laenata teatud summa ja maksta selle tagasi korrapäraste igakuiste osamaksetena.

Mõnikord on laenud tagatiseta, mis tähendab, et te ei pea pakkuma tagatisi, nagu maja või auto. Teie makstav määr põhineb teie krediitkaardil ja krediidiskooril. (swedbank kalkulaator)

Lisaks tavapärastele pankadele ja krediidiühistutele saate veebipankadel leida ka isiklikke laene, nagu Discover; Interneti-mitte-pankade laenuandjad, näiteks SoFi; ja peer-to-peer laenuandjad, näiteks laenutusklubi.

Siin pakub Bankrat mõned eelised ja miinused neile, kes kaaluvad isikliku laenu väljavõtmist.

Isiklike laenude eelised

Isiklik laen võib olla hea viis olemasolevate võlgade, näiteks krediitkaartide konsolideerimiseks, ütleb Kathryn Bossler, mittetulunduslike GreenPathi võlakohustuste finantsnõustaja. “Te olete sisuliselt refinantseerimise. Teil on võimalik vähendada teie igakuist makse ja intressimäära. ”

Eelmise kuu novembris, mille kohta arvandmed on kättesaadavad, teatas föderaalreserv, et 24-kuulise isikliku laenu keskmine intressimäär oli 9,7%, samas kui intressimääraga krediitkaardi keskmine määr oli 13,7%.

Mõned isiklikud laenud kannavad kõige rohkem krediidikõlblikke tarbijaid 6% või 7%.

Kui proovite maksta mitu krediitkaarti, võite võita kõik oma arveid isiklikuks laenuks, nii et teil on ainult üks kuu makse, mida Bossler ütleb.

Montanaro ütleb, et teise isikliku laenu eeliseks on kindel summa kindlale ajaperioodile. “Üks asi, mis mulle meeldib, on see, et see annab teile selge alguse ja lõpuks oma võla kustutamise. Te saate näha valgust tunneli lõpus, “ütleb ta.

Oodake kiiret otsust selle kohta, kas olete heaks kiidetud
Laene on lihtne taotleda, võrreldes hüpoteegi või kodukapitali krediidiliiniga, ja te saate kiiresti otsuse selle kohta, kas olete heaks kiitnud, ütleb Montanaro. Kui olete, kuvatakse see tavaliselt teie pangakontol mõne päeva jooksul.

Kui teil on vaja maksta selliste asjadega nagu ootamatu auto remondi või meditsiiniline arve või isegi rahastada suuri kulutusi, näiteks pulmi, siis on isikliku laenu puhul sageli madalam intressimäär kui krediitkaardi ettemaks. Sularahapreemia keskmine määr on CreditCards.com andmetel 23,53%.

Võlgad isiklikest laenudest

Kui kasutate laenu võlgade konsolideerimiseks, peate meeles pidama, et “te ei tasu võlgnevuse eest, võite selle lihtsalt üle kandma ühest võla liigist teisele,” ütleb Bossler.

Ja kui saate oma krediitkaardi arveid isiklikuks laenuks, on alati võimalus, et saate oma krediitkaardilt uue võla tasuda. Isiklik laen “annab võimaluse kaevuda aukust välja. Samuti on potentsiaal saada suurem auk, “ütleb Montanaro.

Kuigi võite saada postituse, milles mainitakse isikliku laenu jaoks suurt määra, “saavad teaseritase saada ainult parimad kliendid”, ütleb Bossler.

Mõned isiklikud laenud kannavad palju kõrgemaid intressimäärasid, seega on hädavajalik lugeda peeneid trükiseid ja mõista laenu täpseid tingimusi, mida te kaalute.

Kas laen sobib teie eelarvega?

Samuti peate olema kindel, et teie igakuine makse sobib teie eelarvega, ütleb Bossler. Enne isikliku laenu väljavõtmist võrrelda pakutavaid laenuintresse. Pange tähele, et laenuandja võib teile nõuda sissejuhatavat tasu, mis tavaliselt jääb vahemikku 1-5% laenusummast.

Mõned tarbijad läksid majanduslanguse ajal isiklikele laenudele, kui kodumajapidamiste laenud ja krediidiliinid kuivatati, ütleb Montanaro. Kuna intressimäärad tõusevad 2018. aastal, ei pruugi kodukapitalilaenud olla nii hõlpsasti kättesaadavad kui viimastel aastatel. Selle asemel võite kaaluda isikliku laenu teekonda.